Since 1998 our brand promise is an uncommon city Lexperience.

Privé boot voor een feestelijke avond op de Seine - Studenten schakelden Lex and the City in in 2024.Lex and the City heeft zich vanaf 1998 als organisator van skatetrips naar Parijs in de loop van de jaren verder ontwikkeld tot toonaangevende createur & organisator van privé groepsactiviteiten in de lichtstad en vertrouwenspersoon van vooral Nederlandstalige groepen.

Sinds de aanslagen van 2015 is haar rol ook veranderd. Onze klanten krijgen nu rechtstreeks offertes van onze Parijse partners, zoals het hotel, de fietsverhuurder, de bootmaatschappij of de dinnershow nachtclub locatie. Lex is nog meer adviseur en uitvoerder geworden, en dat is juist goed.

Welkom op de pagina van het grote kind met een managementdiploma. Het hoogste toeristische diploma van Europa zelfs, ETM, behaald op een universiteit aan de voet van de Franse Alpen.


Nederlandstalige reisleider (& adviseur) tijdens jullie groepsactiviteiten in Parijs.

Multifunctionele en internationaal georiënteerde reisleider voor high end groepen en incentives.

Parijs reisleider & adviseur Lex rechts op de foto. Tijdens een groepsactiviteit: fietsen met picknick.

Wist je dat je Lex ook kunt inhuren als reisleider in Parijs tijdens een weekend met groepsactiviteiten? Zowel inspirator als troubleshooter in Parijs. Met vele jaren Lexperience in Parijs kan Lex zowel inspiratie geven in de vorm van tours en uitjes als zekerheid bieden door dingen ter plekke te regelen zoals taxi’s en vertalingen.
Initiatiefnemer en reisleider dus tegelijkertijd.

Lex kan meereizen vanaf Nederland. Hij verdeelt zijn aandacht tussen Lexperiences in Parijs en Amsterdam. (Vanuit Mokum)
Echter: een paar keer per jaar als reisleider naar Parijs met een bedrijf is aantrekkelijk en ook win-win gezien zijn grote ervaring in Parijs met groepen.

Bedrijfsuitje op privé boot op de Seine in Parijs

Welke groepsactiviteiten heeft Lex & team de afgelopen 25 jaar samengesteld en georganiseerd in Parijs ?

Lex van Buuren is online content creator, reisleider parijs groepen, gids in amsterdam, specialist voor amsterdam-oost

Op deze pagina staan de groepsevenementen en personeelsreizen die Lex and the City heeft georganiseerd op -en rondom de Seine in Parijs.
Bel of mail mij, Lex, reisleider en adviseur voor Parijs, gerust.

Je kunt me overal over bellen en ik kan je altijd ergens mee helpen. 
Of Google eens “Tips Lex Parijs”. (meteen bovenaan)
Kijk uit dat je niet verdwaalt; ik heb veel webpages geschreven over vrije tijd en uitjes in Parijs.

Veel events zijn privé, dus met jullie eigen boot. Maar ook niet-privé, goedkopere uitjes dus, zien jullie staan. :)
Ze zijn evt. te combineren met onze traditionele passies in Parijs: inline skaten, fietsen, jeu de boulen en “de ongebruikelijke lichtstad”.

Een korte review over Lex and the City Parijs op Google maps

  1. Oplossingen voor (ook grote) groepen naast de Eiffeltoren
  2. Feestavond op de boot met jullie groep op de Seine in Parijs
  3. Dagevent aan de Seine: mix zaken met ontspanning | vergaderarrangement aan het water
  4. Low budget arrangement in Parijs op de Seine; prima voor scholen. (Tot 150 personen)
  5. Dinner cruise voor Nederlandstalige groep | privé
  6. Lunchcruise voor een groep uit Vlaanderen of Nederland. | privé
  7. Wijnproeverij tijdens de rondvaart op de Seine met jullie groep in Parijs.
  8. Huwelijksfeest in Parijs op het water met DJ Lextase
  9. Fotoshoot op het water in de lichtstad
  10. Bedrijfsuitje in Parijs: landingspagina Gericht op directiesecretaresses, HR managers en directeuren van organisaties die Parijs gaan beleven met het personeel en mogelijk ook anderen.

Voor alle Parijs Lexperiences pagina’s geldt: bekijk ze en vul het formulier boven in (of bel/app 31655337726) voor advies op maat.

De rol van Parijs specialist Lex and the City als adviseur 

 

Functies van een reisleider in Parijs voor een Nederlandstalige groep

Als reisleider met jullie groep kan ik de volgende functies uitoefenen in- (en naar-) Parijs:

 

Testimonial van een Parijs groepsactiviteit; een Lexperience 

Hallo Lex,

Ik vind het nog steeds geweldig dat je zoveel moeite hebt gedaan om te zorgen dat wij met ons klein groepje zulke leuke dagen hebben gehad. :) We hebben echt 4 super fijne dagen gehad. Het weer zat mee en het was erg leuk.

Helaas hebben we Flam’s moeten annuleren omdat door de hoge stand van de Seine de boot een andere route moest nemen en op een andere tijd vaarde. Jammer, maar de mensen van het restaurant waren zeer begripvol.
We hebben besloten dat we nu een reden hebben om nog een keer terug te gaan.
Na de boottocht zijn we toen toch maar gewoon naar de Champs Elysees gegaan.

We hebben alle 10 een hele fijne herinnering aan deze “Oud en Nieuw”.

Lex, super bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan !
Heel veel groeten,
Jolande

Meer recensies en verhalen over de groepsactiviteiten en events met Lex and the City Parijs

Fietstocht in Parijs met Nederlandstalige gids | Foto van Lex and the City, fiets van Tomas Merkies. En dit is een klant, niet de fietsgids. ;)

De combinatie < reisleiding Parijs > en < het thema voetbal > triggert mij. 

Dat ik van Parijs houdt en dat ik er ook veel weet maakt deze pagina en deze website wel duidelijk lijkt me.
Maar ik ben ook gek van voetbal: ik ben zelfs met de Nederlandse fans als reisleider juist naar de VS mee geweest in 1994.
Ook heb ik de FC Twente vrouwen ploeg sponsors begeleid in Parijs bij de Champions Ligue wedstrijd tegen PSG.

Dus: een “lexperience” in Parijs kan… als jij of jouw groep dat wil, dan ga ik misschien gezellig mee als reisleider tijdens een personeelsreis. Ik spreek overigens 4 talen en ben internationaal georiënteerd.
Franse toeristiche bedrijven helpen met hun search op de Nederlandse en Vlaamse markt.
Foto van Lex in Euro Disney tijdens een cool bedrijfsevent van Atout France. (De Franse VVV)

Twee “Lextra” recensies van klanten over onze dienstverlening qua groepsuitjes.

Een customer review van Make-A-Wish:

Wat hebben we het leuk gehad! De boottocht was echt fantastisch, het eten was prima en de sfeer in de groep was ontspannen. Wat is Parijs mooi.
Heel veel dank dat je me zo hebt geholpen!
Nogmaals veel dank.

Hartelijke groet,
Harmienke

—————————————————-

Een recensie van een groep dames (verjaardag) | klantwaardering Lex and the City

Dag Lex,

Het was voor mij, als organisator, bijzonder prettig om met je samen te werken.
Je hebt veel meer geboden dan alleen een fietstour. De groep was daar erg over te spreken.
Wij hebben er echt van genoten om met jou door Parijs te fietsen.

Ik wil komend jaar ook een familie-uitje organiseren met mijn kinderen/nichten. Dan zal ik zeker contact met je opnemen. 

Ik was ook blij dat ik je tip had gekregen voor een leuke avond dansen. En ik heb mij zeer vermaakt!

Ik moet je van Joke nog persoonlijk bedanken voor het verzorgen van een elektrische fiets. Zij heeft dat heel erg gewaardeerd.  En jij hebt het mogelijk gemaakt. Heel erg bedankt.
 
Groeten en hopelijk tot over een tijdje op de fiets in Parijs.

Ofelia

 

Parijs Specialist adviseert ook voor uitstappen voor hele grote groepen. Meer dan 200 personen kan dus ook.

Opmerkingen | Comments (We do not receive a notification by the way.)
WhatsApp Lex
x
Call Lex