Willen jullie het echter:
- Wat langer?
- Met uitgebreider eten ? (Gastronomische Franse gerechten)
Dan kunnen jullie kiezen voor de Rondvaart Parijs formule voor groepen op deze pagina die € 75,00 per persoon kost.
Diner rondvaart Seine inclusief:
- Seine Parijs groepsrondvaart van 2 uur langs de bezienswaardigheden.
- Fruit Cocktail Apéritif (met of zonder alcohol)
- 3-gangen menu met zowel bij het voor- als het nagerecht een plateau. Voor het hoofdgerecht zijn er 2 keuzes. (Gunstig: die hoef je niet vooraf te maken voor je groep.) | Vegan kan ook. :)
- 25cl wijn. –> Dat zijn 2 kleine glazen wijn. (Of een flesje bier of een blikje fris)
- 50cl mineraalwater
- Koffie of thee.
Rondvaart op de Seine in de avond | Overig
- Check-in vlakbij de Eiffeltoren. (Combineer het met de Eiffeltoren Backstage)
- Inschepen is zo-vr om 20:30 uur; zaterdag een uur later.
Toeslag voor een 1 glas champagne i.p.v. welkomstcocktail & wijn: € 5,00 - Toeslag voor een champagne i.p.v. welkomstcocktail & wijn: € 10,00 (3 coupes, glazen champagne)
- Er is op zaterdag ook een afvaart om 19:00 uur met een duur van 1,5 uur en een prijs € 10,00 lager ligt voor zowel het wijn- als voor het champagne-arrangement.
- Op feestdagen bieden we andere feestelijke arrangementen aan; deze zijn op aanvraag.
- Een walking dinner op de Seine op deze boot is privé mogelijk (hele boot) vanaf 200 personen.
Contact over een rondvaart op de Seine in de avond (of een offerte)
Wij hebben een formulier waar je een aanvraag kunt doen voor een rondvaart in Parijs, maar je kunt ons ook eerst even bellen: +31 6 55 33 77 26.
Een ervaring, in ons geval een lexperience;), van een zakelijke klant van Lex and the City | Rondvaart Seine januari 2016:
Tijdens onze drie-daagse rail conferentie ‘ Rail Technology Conferences Paris 2016’ welke plaatsvond van 26 – 28 januari, wilden wij een ontspannend en sfeervol diner voor de bezoekers.
Op woensdagavond hebben wij een geweldige boottrip gehad waar een menu werd geserveerd van hoogstaande klasse.
Lex and the City heeft ons enorm geholpen en geen vraag was Lex te veel. Wij konden hem altijd bereiken en dacht creatief mee.
Review van een klant van Lex and the City, juli 2015, die gingen varen en dineren op deze boot:
We hebben genoten van een fantastische rondvaart met heerlijk diner over de Seine. Woorden zijn er niet voor.
Groetjes Lia