Since 1998 our brand promise is an uncommon city Lexperience.
Groepsplezier bij de Eiffeltoren in Parijs met Lex and the City Parijs specialist
Groepsplezier bij de Eiffeltoren in Parijs.

Deze pagina bevat afbeeldingen, geschreven info en links naar pagina’s met boten om te huren in Parijs. Van een heel kleine boot tot een zeer grote en alles ertussenin. En ook (grote) elektrische boten op de Seine.

Lex and the City adviseert over bedrijfstrips in Parijs. Jullie sluiten uiteindelijk zelf het contract af met de eigenaar van de boot op de Seine. (in het Engels) Wij zijn overigens sinds 1998 actief in de lichtstad met actieve en duurzame tours. Ook op het water. In 2025 voelen wij ons- en zijn we- Parijs specialist. (Op een aparte manier.)

Gaan jullie voor een grote boot? Misschien zelfs de boot die de Nederlandse équipe gebruikte tijdens de openingscermonie van de Olympische Spelen op de Seine? ;) Zo ja, dan regelt Lex and the City dat.

Franse toeristiche bedrijven helpen met hun search op de Nederlandse en Vlaamse markt.
Foto van Lex in Euro Disney (20-jarig bestaan) tijdens een “beetje spannend” bedrijfsevent van Atout France. (2012)


Klein privé bootje huren op de Seine in Parijs? : al vanaf 2 personen 

Lex van Buuren is ook online aanwezig met Lexperiences in Amsterdam en Parijs. Ongewone, ongebruikelijke, onverwachte, actieve, verleidelijke, sociale en vaak duurzame ervaringen.
Klik op de foto van Lex voor 2025 nieuws.

Lex and the City adviseert over boten, pontons en jachten in Parijs voor bedrijfsuitjesvergaderarrangementen, workshops, fotoshoots, feestavonden, lunch cruises en zelfs voor een persconferentie.

Lex heeft jarenlang de Seine afgefietst en geskate, op zoek naar de “next big thing”. Hij is liefhebber en kenner.

Lees vooral verder, want de boten worden groter en groter…

 

Sloep op de Seine met schuifdak | Huren voor bedrijfsuitje of romantisch uitstapje | Lex and the City Parijs
Bootje voor een huwelijksaanzoek in Parijs (of een vrijgezellenfeestje)


Onze favoriete hoek is Bercy, vanwege de uitstekende bereikbaarheid, de ruimte, de nabijheid van het stadshart van Parijs en de gratis parkeermogelijkheden voor onze groepsklanten uit Vlaanderen en Nederland.

Bercy is een prima MICE-bestemming in Parijs. (MICE = afkorting voor meetings, incentives, conferences, exhibitions, voor alle duidelijkheid. ;) ) Meer info over (onze hulp) MICE Parijs van Atout France.

 

Foto van een privé boot voor een zeer grote groep op de Seine in Parijs - Bindend groepsevent via specialist Lex and the City
Foto van een privé boot voor een grote groep op de Seine in Parijs – Bindend groepsevent via specialist Lex and the City. Foto van één van onze coole lokale partners.

 

Ligboot voor een groot bedrijfsevenement tegenover de Eiffeltoren op het water. (zoals een zakelijke kick-off) | Voor 200 personen

Overigens, deze boot vaart niet. (Hij ligt dus vooral. Maar wèl tegenover de Eiffeltoren. ;)) Is dit een optie voor jullie zakelijke kick-off in Parijs?

Boot op de Seine voor max 200 personen - Bedrijfsuitje Parijs Lex and the City

 


Klik hieronder op de Parijse boot of het ponton van uw voorkeur (voor verhuur)

Last-minute aanvragen zijn meestal wat duurder; zowel voor kleine bootjes als voor grote Parijse boten.

Dakterras na seminar aan de Seine met uitzicht op de Eiffeltoren.
Super-grote locatie aan het water aan de rand van Parijs, tot 1000 personen voor MICE doeleinden
Vergadering in Parijs met uw personeel, klanten of leveranciers
Vergadering in Parijs? Inspirerende locatie aan de Seine met ook bootverhuur.
Privé boot voor uitjes in Parijs op de Seine
Middelgrote boot tot ca. 32 personen voor dinner cruise en feestavond voor bijv. familiefeest Parijs
Rondvaart luxe privé boot Parijs Seine
Prachtig jacht op de Seine dat via ons ook door celebs’ is gehuurd. Top Categorie. VIP. 2 tot 10 personen.
Boot huren Parijs | Voor bijv. een Paris dinner cruise - met Lex and the City :)
Boot huren in Parijs? : Gunstigere prijs voor middelgrote boot op de Seine
Bootverhuur voor grote uitjes in Parijs
Grote keurige boot voor bedrijfsevents op de Seine in Parijs van +100 personen. Via mice-expert Parijs; Lex and the City.

 

Kleine boot op de Seine voor verhuur bijvoorbeeld een brainstorm sessie
Boot voor ca. 10 personen op de Seine voor verhuur voor bijvoorbeeld een brainstormsessie.
Bootje op de Seine in Parijs voor klein gezelschap luxe
Klein maar fijn; ja, het kan ook op de Seine in Parijs. Bootverhuur, bootje voor paar mensen.
Prive boottocht op de Seine in Parijs zonder eten 75 plaatsen overdekt
Elektrische boot huren op de Seine voor 40 tot 80 personenl? Deze grote boot is ook geschikt voor uitjes met alleen een rondvaart met commentaar en hapjes.
Dine & Dannce @ river Seine in Paris
Deze boot heeft een geweldig dakterras. En ook veel sfeer. Super voor een bruiloftsfeest.
Boot voor dineren en dansen op de Seine 40 tot 95personen
Boot voor bijvoorbeeld een lunch cruise vanaf Paris centrum-oost voor 40-95 personen. Ook geschikt voor “dansen op de Seine”.
Groot dek om uit te waaien en te roken op uw eigen boot vanaf Trocadero bel 0204681682
Chique boot van bekende actrice; gelegen tegenover de Eiffeltoren in Paris. Mooi voor bijvoorbeeld een familiefeest van  ca. 30 personen.

 

———————————————————————————

Recensie over Lex and the City Parijs

Recente review (2024) over een privé cruise op de Seine met een Nederlandstalige groep. Klik daarvoor op de foto die de studentengroep zelf heeft gemaakt op de Seine, en die wij mochten plaatsen van hen op deze plek. (waarvoor dank.)

Privé boot voor een feestelijke avond op de Seine - Studenten schakelden Lex and the City in in 2024.
Dit is dezelfde groep studenten als waarvan de review is. (september 2024) Klik voor hun verhaal na afloop.

Lex and the City adviseert dus o.b.v. ervaring (In ons geval “Paris Lexperience”) . Over bijvoorbeeld over een locatie in Parijs. De organisatie vindt tegenwoordig in 90% van de gevallen lokaal plaats door onze partners.

 

Lex and the City adviseert zakelijke groepen over hun verblijf in Parijs.

Adviseur voor Nederlandstalige groepen die naar Parijs gaan.


Dit is een heerlijke privé boot op de Seine, waar Parijs expert Lex een avond z.g. "DJ Lextase" op is geweest.
Dit is een heerlijke privé boot op de Seine, waar Lex een avond “DJ Lextase” op is geweest. Klik evt. op deze verleidelijke foto met uitzicht op de Notre Dame, voor de pagina met de swingende deuntjes.

 

Bedrijfsfeest op de Seine

Netwerken, eten en dansen op de Seine. Met DJ Lextase wellicht. Wij weten de weg naar een swingende avond voor jullie relatie event in de lichtstad.
Feestavond in Parijs met jullie groep.



Contact over de huur van een bootje of (heel) grote boot in Parijs op de Seine voor een specifiek doel.

Lex van Buuren van Lex and the City tours in Amsterdam - skatelessen - SEO coachLex van Buuren heeft de afgelopen 20 jaar heel veel bootjes en boten verhuurd en geregeld voor groepen. Voor veel Nederlandstalige bedrijven bijvoorbeeld die in Parijs moesten c.q. wilden zijn.

Ook heeft hij veel tijd en (goede) energie gestoken in het verzinnen en uitvoeren van uitjes op die boten. Met lekker eten. Muziek. (zelfs als DJ Lextase.)
Speech van de directeur van het bedrijf.
Een modeshow.
Dansen op de Seine.
(Het is redelijk moeilijk hem nog te verrassen in de lichtstad. Maar dat is ook niet de bedoeling; hij moet jullie- verrassen;). ) 

[email protected] | +31655337726 | locatie expert parijs

 

Opmerkingen | Comments (We do not receive a notification by the way.)
WhatsApp Lex
x
Call Lex