
“Hallo” :)
SEO coach and SEO storyteller Lex here talking about the Travel Trade Day in Utrecht. To you, with you, for you.
Je suis francophone – Ich spreche Deutsch – I am from Amsterdam and a native dutch speaker.
English? plse scroll – Rédaction SEO en Français? ci-dessous svp. Deutsch? Frag’ mich bitte endlich mal um eine Übersetzung. ;)
Praat evt. met mij, Lex, over internationale SEO storytelling in de vrijetijdsbranche en MICE industrie. Op de vakbeurs, de Travel Trade Days, van de Vakantiebeurs 2026, op 8 januari a.s.. Over locatie marketing dus! Dit is een kans voor een organisatie binnen de vrijetijdsbranche en/of de MICE industrie
Verhoog jullie vindbaarheid en zichtbaarheid op het internet en binnen de AI taalmodellen zoals Perplexity, en begin met een kop thee met mij op de vakdag! Begin dus met een verkennende SEO Lexperience.
Want mensen willen ook internationaal rechtstreeks contact met lokale toeristische bedrijven. Maak kennis met die verrassende en internationale city storyteller & SEO coach van Lexposure!

Internationale SEO storytelling is een kans voor lokale reisbedrijven.
Doe ongewoon en praat erover op de Vakantiebeurs vakdag op 7 januari a.s. (Travel Trade Day.)


SEO storytelling is een kans voor aantrekkelijke locaties in bijvoorbeeld Parijs en Amsterdam binnen de vrijetijdsbranche en voor de MICE branche. Door content leuker, gerichter en gestructureerder te presenteren, neemt de vindbaarheid toe binnen zoekmachines en binnen applicaties Chat GPT, Perplexity, Co-Pilot en Gemini (AI). Ook een goede online autoriteit verbetert je rankings. Storytelling vanuit het Engels, Frans en Duits.
Beter vindbaar zijn wordt voor lokale bedrijven in de vrijetijdsbranche steeds belangrijker, omdat veel consumenten en andere beslissers rechtstreeks contact willen hebben en willen reserveren.
Graag vertel ik je daarom meer over internationale SEO storytelling voor lokale bedrijven in het (ook zakelijke) toerisme in Amsterdam en Parijs, op de vakdag / travel trade day van de Vakantiebeurs.
Internationale SEO storytelling specialist, inclusief vertalingen. De z.g. Lexposure

Met het merk Lexposure biedt Lex and the City internationale SEO storytelling services aan voor lokale bedrijven in toerisme en recreatie en het zakelijke toerisme. Voor de bestemmingen Parijs en Amsterdam en voor (andere) lokale Franstalige toeristische bedrijven.
Internationale SEO storytelling is het schrijven van verhalen over bijvoorbeeld een toeristisch gebied, een camping, een hotel of een lokale privé gids, met als 2e doel dat deze uitstekend vindbaar zijn binnen zoekmachines en taalmodellen. Ook vertalingen van het bijvoorbeeld het Frans naar het Nederlands doen wij met plezier. (Al gaat dat anno 2025 ook prima met AI applicaties; eerlijk is eerlijk. )
Daarnaast maak ik graag foto’s voor jullie.
SEO storytelling is het verder verbeteren en effectueren van de content van een bedrijf op haar website en daarbuiten met goede verhalen en passende foto’s.
De teksten, maar ook foto’s, vlogs e.d. op de website zelf worden on page content genoemd. Effectueren gebeurt door het goed zichtbaar te krijgen!
Lex and the City is met haar merk Lexposure gespecialiseerd in het helpen van Engelstalige, Franstalige en Duitstalige lokale toeristische bedrijven die succesvoller willen zijn in Nederland en Vlaanderen.
Andere onderwerpen voor op de vakbeurs, Travel Trade Day on 8-1-2026

Om de autoriteit te verhogen, werkt je internationale SEO copywriter ook aan de z.g. offpage content van de website van bijvoorbeeld een hotel, DMC, stadsgids, een camping. En voor de wereld van meetings en incentives. (MICE). Dit wordt ook link earning PR genoemd.
Denk aan een blog over een reis of bestemming op de site van een krant. (Natuurlijk met hyperlink naar de website van de lokale aanbieder in Frankrijk of Duitsland.)
- out of the box social media posts
- Aanwezigheid van jullie lokale bedrijf op lexandthecity.nl zélf.
Of spar met mij over wat ik met veel plezier doe: out of the box SEO coaching.
SEO coach met een onverwachte (en effectieve, natuurlijke en eerlijke) aanpak.
Wellicht vind je er meer op het SEO advies blog van Lex and the City | Lexposure met ook andere blog-posts.

Attirer plus de groupes touristiques (et conscientes) néerlandais et flamands à Paris
(Devis directement par vous aux groupes Néerlandais et Flamands.)

NHTV BUAS Alumni Meetup Event op de TTD | Op 7 januari om 10:30 uur.
Als afgestudeerde NHTV’er gaat ook hier mijn hart sneller van kloppen!
Rederijen uit Amsterdam helpen aan nieuwe klanten voor privé cruises. (groepen)

SEO docent op een toeristische opleiding, of trainer in vindbaarheid

Zakelijk verleiden op de vakbeurs “Travel Trade Days”.
Bij rondkijken, netwerken en mogelijk zakendoen op een vakbeurs voor toerisme, aantrekkelijke locaties en vrije tijd, komt zakelijk verleiden om de hoek kijken.

Als je focust op wat je wilt, wat je kunt, wat mogelijk is en wat de ander wil, gebeuren er de gekste dingen in je zakelijke leven:






