Dit is een pagina met 2 elektrische, duurzame privé rondvaartboten (een boot charter) over de Seine vanaf de Eiffeltoren. Een duurzame oplossing in Parijs voor jullie groep.
De start locatie is chill, want er is een terras, een plek-met-een-snack, een parkeerplaats voor uw bus, een mooi uitzicht op de reeds genoemde beroemde toren aan de overkant, en er is ook nog eens ruimte.
Een milieuvriendelijke privéboot die ook zonder eten en met mogelijk alleen een drankje en een hapje is te huren.
Te mooi om waar te zijn?
Vraag Lex and the City. The proof is in the pudding.
Wat krijgt jullie groep bij een elektrische boot charter en wat kost het?

Jullie hebben dan een elektrische privé-boot voor maximaal 80 personen ter beschikking voor uw groep.
Dat is inclusief een geluidsinstallatie met commentaar over de bezienswaardigheden in diverse talen (en/of muziek) en ook een scherm met beamer.
En een microfoon.
Duur: 70 minuten.
Met een dakterras.
De route ligt vast en gaat langs alle highlights bij de Seine.
Het is mogelijk iets (of juist heel veel ;)) te eten op de elektrische privé rondvaartboot op de Seine.
De touringcar voor de deur tegenover de Eiffeltoren, en zonder extra kosten.
Extra:
Wij bieden jullie touringcarchauffeur een gratis plek tussen de locatie waar de boot ligt en de Eiffeltoren aan van 2 uur.
Aan de kade.
Easy does it.
Als jullie meer foto’s van de boot charter willen ontvangen, laat het ons dan weten.
Luxe & privé rivier-cruise met elektrische boot op de Seine voor ca. 35 personen

De Héméra is een van de toonaangevende elektrische rondvaartboten op de Seine in Parijs. Ze staat bekend om haar elegantie en milieuvriendelijke innovatie. Hij ligt in de buurt van de Eiffeltoren, maar wat verder weg dan de duurzame vaar-optie 1. ⇑
Hier zijn de belangrijkste kenmerken en van de Héméra:
- 100% Elektrische Aandrijving: De Héméra vaart volledig elektrisch, wat betekent dat ze geen uitstoot heeft tijdens haar vaartochten over de Seine. Dit maakt haar een voorloper in duurzame scheepvaart in Parijs. Deze focus op elektrische aandrijving is in lijn met de bredere inspanningen in Parijs om de vloot op de Seine te vergroenen, mede gestimuleerd door evenementen zoals de Olympische Spelen.
- Modern Design en Comfort: Het schip wordt omschreven als een “state-of-the-art” boot, die design en technologie combineert. Het interieur is ruim en elegant, met grote ramen die een adembenemend uitzicht bieden op de bezienswaardigheden langs de Seine (zoals de Eiffeltoren, het Louvre, de Notre Dame, etc.).
- Comfort en rust staan centraal, waardoor passagiers kunnen genieten van een stille en verfijnde cruise zonder het geluid of de geur van een traditionele dieselmotor.
De Héméra wordt ingezet voor diverse bedrijfsevenementen en privé rondvaarten op de Seine. Het is een vlaggenschip dat gericht is op het bieden van een exclusieve en milieuvriendelijke ervaring.
De Héméra is een voorbeeld van de groeiende trend van elektrische scheepvaart op de Seine, waarbij comfort, elegantie en een minimale ecologische voetafdruk hand in hand gaan. Het biedt een moderne en bewuste manier om de schoonheid van Parijs vanaf het water te ervaren.
Wat jullie kunnen krijgen, is deze boot met deze service + de kennis, de passie en het advies van de Parijs (L) expert in de Lage Landen.
Een reactie van Silfhout Advocaten over onze dienstverlening in Parijs.

(Deze reactie is geschreven na afloop van hun rondleiding met tussendoor Jeu de Boules in Quartier Latin.)
Hallo Lex,
Wij – ik spreek namens alle kantoorgenoten – kijken terug op een zeer geslaagd weekend in Parijs met onze groep.
We hebben enorm genoten van de stadswandeling. (Irene Klein kan boeiend en ludiek vertellen.) En het spelletje Jeu de Boules met uitzicht op de Notre Dame was ook geslaagd.
Heel veel succes met je onderneming in Parijs en wie weet tot een volgende keer!
Henriette van Visser
Wilt u net wat anders op de Seine voor uw groep? Een (betaalbare) dinner-cruise met start vlakbij de Eiffeltoren bijvoorbeeld?
Als u een kleinere of grotere charterboot wilt, of een betaalbare dinner cruise Paris, dan kunt u ons ook uw aantal personen + maximale budget geven en dan zoeken we naar een boot die past bij *uw* groep.
Bel (of app) Lex and the City: +31655337726 of op dat mailadres: [email protected]